Znamení Rak kameny

Drahé kameny Rak

Rak znamení

Raci jsou citliví a empatičtí lidé, kteří umí být velmi věrní a oddaní. Jsou to ochránci svých blízkých a poskytují jim bezpečí a pohodu, které jsou nezbytné k jejich rozkvětu. Toto znamení je také spojeno s vodou, což odráží jejich citlivou a intuitivní povahu. Raci jsou opravdovými mistři emocionální inteligence a mají vynikající schopnost vcítit se do ostatních, což je obzvláště užitečné při řešení konfliktů a v mezilidských vztazích. Díky této dovednosti jsou schopni rozpoznat potřeby svých blízkých a poskytnout jim podporu a porozumění, které jim pomohou překonat i ty nejtěžší životní situace. Mezi harmonizující náramky z drahých kamenů pro Raka patří například:

Sleva!
Original price was: 640 Kč.Current price is: 570 Kč. s DPH
Sleva!
Original price was: 690 Kč.Current price is: 590 Kč. s DPH
Sleva!
Original price was: 840 Kč.Current price is: 750 Kč. s DPH

Raci se mohou buďto příliš upínat ke své minulosti anebo se nechat se ovládat starostmi a obavami z budoucnosti. To může vést k tomu, že se nedokážou se soustředit na přítomný okamžik. V neposlední řadě mohou Raci být velmi citliví na kritiku a odmítnutí, což může vést k jejich uzavření do sebe a bránění se novým zkušenostem. Navíc mohou mít Raci tendenci být příliš kritičtí k sobě samým a k ostatním, což může vést k negativnímu vnitřnímu dialogu a narušení mezilidských vztahů. Je pro ně důležité najít rovnováhu mezi svými emocemi a rozumem, aby mohli plně rozvinout svůj potenciál a dosáhnout svých cílů.

Základní kameny pro Raka přiřazené podle data narození:

  1. Růženín pomáhá Rakům přijmout se takové jací jsou (podnítit sebelásku). Růženín tím může pomoci zlepšit mezilidské vztahy a podpořit pocit harmonie.
  2. Labradorit slouží jako průvodce pro Raky do jejich vlastního podvědomí, kde se díky němu mohou vypořádat se skrytými traumaty. Tento kámen také zvyšuje Rakům intuici díky čemuž budou lépe vnímat svět kolem sebe.
  3. Měsíční kámen může pomoci najít Rakům jejich vnitřní rytmus. Tento kámen umožňuje Rakům lépe vnímat své emoce a udržovat je v harmonii s jejich myslí.

Účinky jednotlivých kamenů na Raka:

Ametyst pomůže Rakům přeměnit negativní myšlenky na pozitivní a vybalancovat jejich emoce. Tento kámen umí uklidnit mysl a podpořit mentální stabilitu, což Rakům umožní lépe se vyrovnávat se stresovými situacemi.

Karneol Rakovi přináší odvahu a stálost, což mu dodává sílu překonat sám sebe a zaměřit se na přítomnost. Karneol pro Raky může být skvělým pomocníkem na cestě k osobnímu růstu a úspěchu.

Jantar může Rakům dodat vnitřní sílu, rozveselit je a především jim poskytnout pocit bezpečí a jistoty. Tento kámen má schopnost odstranit negativní energie a pomoci Raku zbavit se starých bloků.

Selenit dokáže pomoci uvolnit emoční napětí a předejít tak případným přehnaným nebo přecitlivělým reakcím Raka. Selenit také dokáže pomoci Raku přijmout vlastní emoce a lépe se vyrovnat se stresovými situacemi. Díky těmto vlastnostem může být selenit pro Raky užitečným nástrojem pro dosažení vnitřního míru a rovnováhy.

Malachit dokáže Rakům pomoci potlačit pocit žárlivosti. Malachit také dokáže pomoci Rakům vyjádřit své pocity a emoce a lépe se vypořádat s vlastním nitrem.

Iolit může Rakům pomoci zorientovat se v životě při ztrátě směru. Iolit také dokáže pomoci Raku překonávat rozhodovací dilemata a získat  nadhled nad situací.

Beryl pomůže Rakům bojovat s emocionální nestabilitou a náladovostí. Beryl také pomáhá nahlížet na problémy s větší objektivitou, což může pomoci Rakům získat lepší pochopení celkového kontextu situace.

Vybírejte náramky a další šperky pro Raka:

CELOU NABÍDKU ŠPERKŮ PRO ZNAMENÍ RAKA NALEZNETE ZDE