Znamení Býk kameny

Drahé kameny Býk

Býk znamení

Taurus, neboli Býk, je jedním z nejstabilnějších znamení zvěrokruhu. Býci jsou velmi spolehliví a pokud vám slíbí, že pro vás něco udělají, můžete se na to spolehnout. Jsou velmi pečliví a mají velkou zodpovědnost, což znamená, že se vždy snaží splnit své povinnosti a sliby. Býci jsou velmi vytrvalí a mají neuvěřitelnou schopnost překonávat překážky. Nebojí se tvrdé práce a nikdy neztrácí svou cílevědomost. Býk vždy pevně stojí na svých nohou a jen máloco s ním dokáže otřást. Svou stabilitu čerpá ze silných vztahů k jeho nejbližším lidem. Mezi harmonizující náramky z drahých kamenů pro Býka patří například:

930  s DPH
660  s DPH
1 290  s DPH

Býci však mohou mít sklony k tvrdohlavosti a k tomu špatně snášet změny. Také bývají velmi závislí na lidech, které mají rádi, nedokáží si bez nich představit svůj život, hýčkají si je a nemění je. To však může přerůst v majetnické tendence a žárlivost. Je proto důležité, aby byl Býk schopen udržovat zdravé mezilidské vztahy založené na důvěře a respektu. Býci preferují stabilní a předvídatelný život, což může vést k návyku na pohodlí a nechuti přijímat nové výzvy.

Základní kameny pro Býka přiřazené podle data narození:

  1. Avanturín může pomoci Býkovi se spojit se svým srdcem a najít vnitřní klid. Tento kámen jim pomůže uvolnit vnitřní napětí a posílit jejich vztahy s ostatními.
  2. Chryzokol posiluje vnitřní sílu Býků a pomáhá jim zůstat v klidu a pohodě i v náročných situacích. Tento kámen také podporuje toleranci a pomáhá Býkům lépe porozumět ostatním lidem.
  3. Záhněda pomáhá Býkům stimulovat jejich typické vlastnosti: cílevědomost, rozhodnost a výdrž. Tento kámen jim pomůže zůstat věrní svým principům a vnitřní síle.

Účinky jednotlivých kamenů na Býka:

Mechový achát pomáhá Býkům uvolnit se a přijmout nové názory a myšlenky. Tento kámen podporuje u Býka rozvoj tolerance a porozumění vůči druhým lidem, což je důležité pro harmonické mezilidské vztahy.

Malachit pomáhá Býkovi prohloubit svůj vztah k přírodě a přináší mu hlubší pochopení síly a krásy života. Tento kámen pomáhá Býkům najít v sobě klid a harmonii a podporuje jejich rovnováhu těla a mysli.

Zelený jadeit a nefrit jsou skvělé kameny pro sebepoznání a pomáhají Býkovi objevit své vnitřní já. Jejich schopnost povzbudit vitalitu může u Býků nastartovat chuť po dobrodružství a nových výzvách.

Dumortierit pomáhá Býkovi zvládnout jeho pověstnou tvrdohlavost a přijímat změny s otevřenou myslí! Také pomáhá Býkovi překonat strach a nejistotu a díky tomu být více sebevědomý v rozhodování.

Pyrit jako talisman pro štěstí může pomoci Býkům předejít zraněním na pracovišti. Kromě toho, pyrit pomáhá udržet pozitivní mysl a povzbuzuje kreativitu. To může být užitečné pro Býky, kteří se často potýkají s monotónností a rutinou v práci. Pyrit může být katalyzátorem pro nové nápady a inovace.

Safír může být pro Býky užitečným při rozhodování, protože pomáhá stimulovat intuici. Býci jsou obecně velmi praktičtí a safír může pomoci rozšířit jejich obzory a vnímat věci z dalších úhlů pohledu.

Růženín a jahodový křemen mohou pomoci Býkům naučit se ohleduplnosti a lépe porozumět potřebám lidí v jejich okolí. Navíc tyto kameny mohou pomoci Býkovi odnaučit se žárlivosti a vytvořit zdravější vztahy s lidmi v jejich životě. Tyto kameny podporují lásku, empatii a soucit, což jsou klíčové vlastnosti pro harmonické vztahy.

Vybírejte náramky a další šperky pro Býka:

Sleva!
720  s DPH
1 490  s DPH
Novinka
1 090  s DPH
Sleva!
+
Není skladem
590  s DPH
740  s DPH
Sleva!
CELOU NABÍDKU ŠPERKŮ PRO ZNAMENÍ BÝKA NALEZNETE ZDE