Znamení Váhy kameny

Drahé kameny Váhy

Váhy znamení

Zrozenci Váhy jsou nejenom přátelští a vstřícní, ale také kladou velký důraz na udržování harmonických mezilidských vztahů. Jejich cit pro společenská pravidla a empatie jsou jako dva klíče, které jim otevírají dveře k diplomatickému talentu. Tito lidé jsou mistry v navazování nových přátelství a mají schopnost se přizpůsobit jakékoliv společenské situaci. Mezi harmonizující náramky z drahých kamenů pro Váhy patří například:

Novinka
1 490  s DPH
Sleva!
Original price was: 640 Kč.Current price is: 570 Kč. s DPH

Váhy mohou být natolik vstřícné a ohleduplné vůči ostatním, že někdy zapomínají na své vlastní potřeby a pocity. To může vést k tomu, že si hromadí své vlastní problémy, dokud se nakonec pod jejich tíhou nezhroutí. Proto je pro ně velmi důležité najít rovnováhu mezi vlastním blahem a péčí o ostatní. Váhám je také přisuzován tradiční smysl pro spravedlnost. Věří, že s každým by mělo být zacházeno rovnocenně a spravedlivě. Pokud se ocitnou v negativním prostředí, mohou se zrozenci Váhy cítit unavení a vyčerpaní. Preferují společnost pozitivních a optimistických lidí, kteří je budou inspirovat a motivovat.

Základní kameny pro Váhy přiřazené podle data narození:

  1. Serpentinit má velmi silný uklidňující efekt na Váhy, pomáhá jim udržet pozitivní a vyrovnaný postoj i v náročných situacích.
  2. Smaragd Vahám přináší motivaci a zvýšenou intuici, a umožňuje jim tak být nejlepší verzí sebe sama.
  3. Jadeit pomáhá Váhám najít rovnováhu mezi svými emocemi a rozumem.

Účinky jednotlivých kamenů na Váhy:

Malachit posiluje jejich schopnost konfrontovat se s jinými a odvážně projevovat své pocity bez obav z odsouzení. Dodá tu správnou dávku sebevědomí a pomáhá jim najít své vnitřní já.

Lápis lazuli pomáhá Váhám zlepšit svou intuici, což jim umožňuje být moudřejší a rozhodnější v různých situacích. Může Váhám pomoci překonat nejistotu a získat větší nezávislost a sebevědomí.

Červený jaspis pomáhá Vahám posilovat bojovnost, upřímnost a odhodlání při řešení problémů. Také jim může pomoci s upevňováním vůle a schopností proměňovat myšlenky v činy.

Ametrín je jedním z nejlepších kamenů pro rovnováhu. Pomáhá Vahám přinést harmonii do jejich rozhodování, které poté bude v souladu s jejich skutečným já.

Labradorit může pomoci Váhám najít rovnováhu, překonat úzkost a objevovat nové životní možnosti a inspiraci. Deprese a úzkosti nahradí pocitem naděje a radosti.

Váhy často staví potřeby ostatních před ty vlastní – Tygří oko jim pomůže začít upřednostňovat svoje zájmy prioritně. Tento kámen jim může dodat sebeúctu a sebedůvěru, aby se Váhy dokázaly postavit za své přání a potřeby, což může mít ve výsledku pozitivní vliv na jejich vztahy s ostatními lidmi.

Vybírejte náramky a další šperky pro Váhy:

1 090  s DPH
1 690  s DPH
AKCE 2+1 zdarma!
+
Není skladem
3 790  s DPH
1 290  s DPH
780  s DPH
CELOU NABÍDKU ŠPERKŮ PRO ZNAMENÍ VÁHY NALEZNETE ZDE