Znamení Kozoroh kameny

Drahé kameny Kozoroh

Kozoroh znamení

Kozoroh se často stává zástupcem a ochráncem pořádku s jednoznačnými, realistickými a pevnými názory. Jeho myšlenky jsou koncentrovány na úspěch, kterého většinou s jistotou dřív nebo později dosáhne. Díky svému ostřílenému instinktu dokáže rychle rozpoznat talenty a využít je k dosažení vytoužených cílů. Kozorozi jsou skvělí lídři, kteří svými schopnostmi motivují a inspirují své okolí. Mezi harmonizující náramky z drahých kamenů pro Kozoroha patří například:

Kozorozi jsou známí svou obrovskou pracovitostí a oddaností svým cílům. Bohužel se však stává, že tato obětavost může přinést oběť v podobě ztráty spontánnost a touhy po dobrodružství. Nedovolte kozorohům uvíznout ve spirále stereotypu!

Základní kameny pro Kozoroha přiřazené podle data narození:

  1. Křišťál je jeden z nejlepších minerálů pro Kozoroha, protože propojuje tyto tvrdé dříče s jejich vyšším vědomím, a pomáhá jim objevit jejich skutečný účel a kroky, které musí udělat, aby zlepšili svůj život.
  2. Diamant podporuje energii a ambice Kozoroha.
  3. Onyx chrání zrozence Kozoroha před negativními věcmi, které se jim připletou do cesty. Dodá jim také do života strukturu a rovnováhou, kterou potřebují k dosažení úspěchu.

Účinky jednotlivých kamenů na Kozoroha:

Černý turmalín jim pomáhá zůstat klidnými a vyrovnanými i v nejtěžších chvílích. Jeho silná ochranná energie také chrání Kozoroha před negativitou a pomáhá mu zůstat flexibilním v případě potřeby změny směru. Černý turmalín je pro kozoroha skvělým společníkem na cestě k úspěchu!

Sluneční kámen mu dodává radost do života, optimismus a touhu po nových zkušenostech, ať už dobrých či špatných.

Morganit pomáhá kozorohům potlačit přehnaný pocit důležitosti a probouzí v nich lásku k životu a všemu živému.

Dumortierit dodá univerzální důvěru a pocit jistoty, díky čemuž v kozorozích podporuje pozitivní životní postoj. Vynikající kámen, který zlepší soustředění Kozorohů a pomůže jim dosáhnout jejich cílů.

Karneol ve zrozencích Kozoroha podporuje vnitřní kreativitu, představivost a především spontánnost.

Labradorit prý pomáhá Kozorohům neuvíznout ve stereotypech a překonat jejich sklon k rigidnímu myšlení. Dokáže také Kozorohům dodat touhu po dobrodružství a vzrušení, což je podněcuje k překonávání překážek a zkoušení vlastních limitů.

Vybírejte náramky a další šperky pro Kozoroha:

Celou nabídku šperků pro znamení kozoroha naleznete zde