Znamení Kozoroh kameny

Drahé kameny Kozoroh

Kozoroh se často stává zástupcem a ochráncem pořádku s jednoznačnými, realistickými a pevnými názory. Jeho myšlenky jsou koncentrovány na úspěch, kterého většinou s jistotou dřív nebo později dosáhne. Kozoroh dokáže v sobě i v ostatních lidech rozeznat talenty a také ví,  jak těchto dovedností  nejlépe využít, což z něj činí skvělého lídra. Mezi harmonizující náramky z drahých kamenů pro Kozoroha patří například:

Zrozenci Kozoroha jsou dříči, kteří své práci nebo svému cíli obětují vše. To ale jde občas na úkor jich samých, protože se u nich vytrácí spontánnost, touha po dobrodružství a naopak se jejich život může omezit na zaběhlé, stereotypní rutiny.

Základní kameny pro Kozoroha přiřazené podle data narození:

  1. Křišťál – jeden z nejlepších krystalů pro Kozoroha, protože propojuje tyto tvrdé dříče s jejich vyšším vědomím, a pomáhá jim objevit jejich skutečný účel a kroky, které musí udělat, aby zlepšili svůj život.
  2. Diamant – podporuje energii a ambice Kozoroha.
  3. Onyxchrání zrozence Kozoroha před negativními věcmi, které se jim připletou do cesty. Dodá jim také do života strukturu a rovnováhou, kterou potřebují k dosažení úspěchu.

Účinky jednotlivých kamenů na Kozoroha:

Černý turmalín přináší kozorohovi flexibilitu a pomáhá mu ve chvílích velkého stresu zůstat klidným a vyrovnaným. Také jej velmi silně chrání před negativitou.

Sluneční kámen mu dodává radost do života, optimismus a touhu po nových zkušenostech, ať už dobrých či špatných.

Morganit pomáhá kozorohům potlačit přehnaný pocit důležitosti a probouzí v nich lásku k životu a všemu živému.

Dumortierit dodá univerzální důvěru a pocit jistoty, díky čemuž v kozorozích podporuje pozitivní životní postoj.

Karneol ve zrozencích Kozoroha evokuje kreativitu představivost a především spontánnost.

Vybírejte náramky a další šperky pro Kozoroha:

Celou nabídku šperků pro znamení kozoroha naleznete zde