Blíženci

Drahé kameny Blíženec

Znamení charakteristické rozumem a dobrými komunikačními schopnostmi. Blíženci jsou je lační po nových znalostech a vědění. Zvídavost a otevřenost je žene v životě mnoha směry a zabere čas než najdou ten správný. Blíženci jsou poměrně tolerantní a dokáží zaujmout objektivní názor.

Drahé kameny BlíženecNeustále se však názorově vyvíjí a málokdy setrvá na jednom stanovisku delší dobu. Jedná se o velmi energetické znamení, které dokáže nabíjet lidi kolem sebe pozitivní energií. Blíženci jsou také velmi zruční a univerzálně talentovaní pokud jde o manuální práci a motorické dovednosti.

Základní kameny přiřazené podle data narození:

  1. Turmalín
  2. Chalcedon
  3. Mechový achát

Harmonizující kameny pro znamení Blíženci:

Tygří oko pomůže Blížencům odprostit se od vnějších vlivů, soustředit se a uváženě se rozhodovat.

Modrý apatit může Blížencům pomoci přinést vyjasnění skrytých problémů tím, že prostřednictvím komunikace uvolní myšlenky, které jsou zaseknuté v podvědomí.

Safír pomáhá Blížencům zlepšit jejich koncentraci.

Modrý kyanit chrání před negativitou a podporuje v Blížencích jejich energičnost a zároveň zdravé uzemnění této energie.

Akvamarín pomůže Blížencům ujasnit si myšlenky, zaměřit se na cíl, a krok po kroku realizovat cestu k jeho naplnění.

Blíženci mají tendenci chodit s hlavou v oblacích. S tím pomáhají acháty, které je dokáží vrátit zpátky na zem a vnést do jejich životů stabilitu.

Fluorit dodá Blížencům energii ve chvílích, kdy postrádají motivaci.

Sleva!
620  s DPH
780  s DPH
Sleva!
470  s DPH
1 290  s DPH
Bestseller
+
Není skladem
1 080  s DPH