TRIMAKASI je symbol vděčnosti, rovnováhy a naděje.

Samotný název TRIMAKASI vznikl během našeho cestování po Indonésii a je odvozen z indonéského slova „terima kasih“, které v překladu znamená „děkuji“. Byli to právě místní lidé na ostrově Bali, kteří nás svými nezištnými činy přesvědčili o tom, že dobro v lidech ani v dnešní uspěchané době nevymřelo.

Logo TRIMAKASI skládající se z měsíce a slunce, symbolizuje duševní harmonii mezi lidským podvědomím a vědomím. Motiv měsíce a slunce vyjadřuje rovnováhu mezi dvěma protikladnými energiemi (den a noc, světlo a tma, jin a jang, mužská a ženská energie, zlo a dobro…). Tyto energie se nacházejí v každém z nás a právě harmonie mezi nimi je základním předpokladem pro šťastný život.

Symbolika měsíce a slunce v sobě také nese význam naděje. Ta vychází z cyklického opakování dne a noci a připomíná nám, že ať mohou být naše útrapy jakkoli veliké, tak stejně nakonec pominou a vystřídají je lepší dny v podobě radosti a štěstí.

Šperky nesoucí naše logo jsou talismany, které Vám poskytnou útěchu a naději i v těch nejčernějších dnech – pamatujte, že:

Po každé temné noci přijde jasný den.

 

Přečtěte si více v našem blogu.