Hrdelní čakra – modrá

Hrdelní čakra

Název: Višuddhičakra neboli Čakra očištění

Kde ji najdeme: V hrdle za ohryzkem

Barva: Modrá

Element: Éter (mystický pátý element spojený s kosmickou energií)

Symbolické zvíře: Slon

Harmonizující kameny:

Akvamarínangelit, lapis lazuli, modrý apatit

 

Je to čakra Zvuku, centrum veškeré komunikace, spojnice nejen mezi naším osobním vnitřním světem a okolním vnějším světem, ale také spojnice horních spirituálních čaker hlavy s čakrami těla. Také se zde ale rodí naše inspirace a touha tvořit. Tato čakra však řídí především sebevyjádření člověka, jeho řeč, mimiku a dokonce i držení těla, čímž zásadně ovlivňuje jeho sociální identitu.

  • Člověk, který by měl rozvinutou tuto čakru před ostatními, by byl charakteristický nepřetržitým mluvením (hlavně o sobě), arogancí, suverením lhaním, neurvalou dominancí (nepustí ke slovu) či drbáním/pomlouváním.
  • Disfunkce této čakry se nejzřetelněji projevuje na snížení sebevědomí. Takový člověk je podvědomě plný obav ze sebevyjádření, bojí se, aby náhodou nebyl pochopen špatně. To vede k zastřenému, nevýraznému či tichému hlasu, někdy i ke koktání pokud má mluvit před více lidmi. Jedinec poté nezaujímá vlastní postoj, ale raději ,,jde s davem´´. Slabé fungování této čakry se může projevit tendencí mluvit o nevýznamných tématech a neschopností najít s ostatními lidmi společnou řeč.
  • Správně nastavená čakra se bude projevovat:klidným a zřetelným hlasem, skvělou inspirací, v kombinaci s 4. čakrou schopností vyjádřit lásku, mluvením k věci/tématu, melodikou hlasu, díky které se lidem dobře poslouchá, a dokonce, pokud jsou vybalancovány i okolní čakry, může mít jedinec prorocké schopnosti a otvírat tím ostatním lidem obzory.

Harmonizující náramky pro hrdelní čakru:

880  s DPH
1 590  s DPH
690  s DPH
+
Není skladem
1 180  s DPH
Sleva!
Original price was: 970 Kč.Current price is: 790 Kč. s DPH
Novinka
OSTATNÍ ŠPERKY HARMONIZUJÍCÍ HRDELNÍ ČAKRU NAJDETE ZDE

Hrdelní čakra - video