Naše filozofie výroby šperků

PVD šperky

Kvalitní náramky

Ty nejkvalitnější kovové komponenty

Především v naší pánské i dámské fashion kolekci můžete nalézt šperky s originálními komponenty, které jsou na zakázku vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli 316L a potaženy (pozlaceny) vysoce odolnou vrstvou PVD. Hypoalergenní chirurgická ocel je skvělou volbou pro výrobu šperků díky její tvrdosti a odolnosti.

Povrchová úprava PVD

Jedná se o metodu pokovení, v rámci které jsou ve vakuu a za vysokých teplot postupně naneseny vrstvy kovu na cílový materiál (v našem případě chirugickou ocel). Tyto vrstvy kovu se doslova „vpijou“ do oceli na podobném principu jako tetování do lidské kůže.  Výsledkem jsou komponenty šperků s velmi tvrdým, korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám odolným povrchem v různých barvách. Navíc kromě vysoké odolnosti nejsou v povlaku PVD přítomny žádné škodlivé a dráždivé substance, takže je tento povrch vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku.

Přírodní materiály

Priorita číslo jedna pro výrobu šperků  je pro nás použití přírodních materiálů té nejvyšší kvality a to především v souvislost s drahými kameny. Zaměřujeme se zejména na nově objevené nebo komerčně zatím takřka neznámé polodrahokamy. V našem sortimentu naleznete v naprosté většině drahé kameny v jejich přírodních barvách a vzorech, a pokud se v nabídce objeví náramek s uměle zvýrazněnou barvou, upozorňujeme na to v materiálovém složení. O nejběžnějších padělcích na trhu se šperky s drahými kameny se dočtete v tomto článku.

Precizní ruční výroba

Takřka všechny šperky v naší nabídce jsou ručně vyrobeny v ČR. Jen tak můžeme dohlédnout na prvotřídní kvalitu výsledných produktů, za kterou si stojíme. Naproti tomu drahé kameny, které při výrobě šperků používáme, pocházejí z celého světa! Snažíme se naši nabídku obohacovat o ty nejkrásnější kameny, které může každý kontinent na planetě Zemi nabídnout, ať už je to Jaspis z Austrálie, Kunzit z Madagaskaru, Serpentinit z Ruska nebo Kyanit z Brazílie.

Uvítáme od Vás jakoukoli zpětnou vazbu, co se týče Vaší spokojenosti s našimi produkty, a také především Vaše nápady či přání – rádi vyhotovíme šperky na zakázku podle Vašeho zadání!

Trimakasi