Vánoce se nezadržitelně blíží a možná už teď uvažujete jaký dárek dát chlapovi. Pokud totiž zrovna není kutil (pak stačí přijít do libovolného hobbymarketu, proběhnout se mezi regály a co na vás zůstane viset zabalíte), je to vždycky dilema. Hi-tech věcičky už všechny má, knížky nečte a co ho vlastně zajímá?

Dárky pro kluky jsou prostě problém.

Máme pro vás skvělou zprávu. Muži totiž rádi nosí náramky – i když si to sami nepřiznají a také by si je sami nekoupili. Už proto jsou ideálním dárkem, protože dárek má být něco, co potěší, ale dotyčný by si to nikdy sám nekoupil. Zároveň si na Vás vzpomene vždy, když náramek uvidí!

Decentní náramek přitom sluší jak kavárenskému hipsterovi, tak byznysmanovi v obleku, a ty kteří pracují rukama zase ocení kvalitní ruční práci s důrazem na preciznost.

Kombinace kamenů a chirurgické oceli dělá z našich náramků odolný a zároveň elegantní doplněk, který se nemusíte bát vzít do přírody, ale i do kanceláře na meeting či na obchodní jednání. Hodí se pro všechny věkové kategorie od 15 let. Koneckonců kdo má vymýšlet dárek pro kluka kterému je 15 a naprosto netušíte jeho zájmy.

Mrkněte co v kategorii pánských náramků máme, určitě vás nezklameme