Valentýnský dárek pro kluka. Něco, co bude romantické, bude mu vás připomínat a zároveň neskončí někde v šuplíku. Kluci šperky příliš nenosí – až na náramky. Náramek může být sexy a zároveń romantický – podle kontextu. Náramky z kamenů jsou pro to snad ty nejvhodnější.

Muži totiž rádi nosí náramky – i když si to sami nepřiznají a také by si je sami nekoupili. Už proto jsou ideálním dárkem, protože dárek má být něco, co potěší, ale dotyčný by si to nikdy sám nekoupil. Zároveň si na Vás vzpomene vždy, když náramek uvidí!

Decentní náramek přitom sluší jak kavárenskému hipsterovi, tak byznysmanovi v obleku, a ti kteří pracují rukama zase ocení kvalitní ruční práci s důrazem na preciznost. Stylová dárková krabička je k těmto prémiovým náramkům samozřejmost!

Kombinace kamenů a chirurgické oceli dělá z našich náramků odolný a zároveň elegantní doplněk, který se nemusíte bát vzít do přírody, ale i do kanceláře na meeting či na obchodní jednání. A jedna výhoda navíc – odměňte i sama sebe, třeba jedním z našich náramků pro páry. Dva za cenu jednoho.

Mrkněte co v kategorii pánských náramků máme, určitě vás nezklameme