Vize eshopu Trimakasi je vlastně docela jednoduchá: přinést Vám ty nejlepší produkty, na které jsme při našich cestách po světě narazili, a také inspiraci z našich cest promítnout do tvorby vlastních autorských produktů.

V současné době se zaměřujeme na unikátní dekorační kousky z Orientu, přičemž při jejich výběru se snažíme klást zvláštní důraz na originální design a kvalitně odvedenou ruční práci.

Naším cílem je také poskytnout Vám důležité cestovatelské rady a zajímavosti ze světa odlišných kultur, které pro Vás mohou být přínosné ať už rádi cestujete či nikoli. Více ale najdete v našem blogu: Deník malého dobrodruha.

Logo TRIMAKASI se skládá ze symbolu měsíce (luny) a slunce. Měsíc je symbolem podvědomí, které je zdrojem našich
citů, a jeho protipólem je slunce – vědomí. Slunce (kruh) je symbolické vymezení prostoru, ve kterém vzniká síla, a uvědomění vyššího já, jehož zdrojem je vědomí.
Propojením těchto dvou prvků nastává HARMONIE.

Naprostá většina fotek v našem blogu je autentická a doplňuje naše reálné zážitky.

Produktové fotky jsou označeny a chráněny logem Trimakasi, na které se vztahuje přednostní právo z rámci procesu registrace ochranné známky. Trváme tímto na tom, aby takto označené fotky nebyly nikde šířeny třetí osobou pro komerční účely bez našeho svolení.

Váš team Trimakasi